Par mums

Kompānija "VASABI" tika  dibināta 2008.  gadā, mūsu uzņēmuma dibināšana  bija saistīta ar strauji augošo pieprasījumu pēc transporta un ekspedicijas  pakalpojumiem  kravu piegādes jomā  ar autotransportu starp Rietumeiropas valstīm un Latviju. Pašlaik mūsu  galvēnā  specializācija - starptautiskie kravu pārvadājumi ar  autotransportu starp Rietumu, Centrālo un Austrumeiropu, Āzijā, ka arī NVS valstīs.

Gadu gaitā mūsu uzņēmums ir pierādījis sevi kā uzticams partneris, ir uzkrājis ievērojamu pieredzi kravas, transporta un ekspedīcijas pakalpojumos, ir spējis izveidot komandu, kas  ātri un profesionāli spēj atrisināt visas radušas problēmas.

Mēs sniedzam individuālu pieeju mūsu klientiem, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus - īpaši ātra pasūtījumu apstrādi, uzticamību un īsus darba izpildes termiņus.

Uzņēmuma darbinieki ir gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par transporta un ekspedīcijas pakalpojumiem, ko  mēs  varām  piedavāt pa telefonu: +371 20035387 vai e-pastu siavasabi@inbox.lv.

Mēs būsim priecīgi, ja  Jūsu  uzticamo partneru sarakstā, paradīsies arī mūsu uzņēmums.

 
 
Core IT Created by -
Core Global IT Development
Vasabi SIA 2009 Все права защищены
Копирование информации запрещенно.
##################################################### #####################################################