Par uzņēmumu

Kompānija "VASABI" tika  dibināta 2008.  gadā, mūsu uzņēmuma dibināšana  bija saistīta ar strauji augošo pieprasījumu pēc transporta un ekspedicijas  pakalpojumiem  kravu piegādes jomā  ar autotransportu starp Rietumeiropas valstīm un Latviju. Pašlaik mūsu  galvēnā  specializācija - starptautiskie kravu pārvadājumi ar  autotransportu starp Rietumu, Centrālo un Austrumeiropu, Āzijā, ka arī NVS valstīs.

Gadu gaitā mūsu uzņēmums ir pierādījis sevi kā uzticams partneris, ir uzkrājis ievērojamu pieredzi kravas, transporta un ekspedīcijas pakalpojumos, ir spējis izveidot komandu, kas  ātri un profesionāli spēj atrisināt visas radušas problēmas.

Mēs sniedzam individuālu pieeju mūsu klientiem, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus - īpaši ātra pasūtījumu apstrādi, uzticamību un īsus darba izpildes termiņus.

Uzņēmuma darbinieki ir gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par transporta un ekspedīcijas pakalpojumiem, ko  mēs  varām  piedavāt pa telefonu: +371 20035387 vai e-pastu siavasabi@inbox.lv.

Mēs būsim priecīgi, ja  Jūsu  uzticamo partneru sarakstā, paradīsies arī mūsu uzņēmums.

Pakalpojumi

Galvenā  mūsu  uzņēmuma specializācija ir starptautiskie autotransporta kravu pārvadājumi starp Rietumu, Centrālo un Austrumeiropu uz Latviju un NVS valstīm.

Mēs piedāvājam mūsu klientiem  dažādu kravu parvādajumu  veidus ar auto  transportu:

  • Smago  un negabarīta kravu pārvadājumus,
  • Mēs nodrošinām pilnu kravu pārvadājumu ciklu  no durvīm līdz durvīm, kā arī salikto kravu  piegādes servisu  iesaistot un neiesaistot  konsolidācijas noliktavas  Eiropā,
  • Konteineru pārvadājumus,
  • Bistāmo kravu  pārvadājumus (ADR),
  • Multimodālus  krāvu  pārvadājumus.

Kompānija Vasabi

Pārvadātaji
Visiem pārvadātajiem, kurus pakalpojumus mēs izmantojam ir derīgas CMR apdrošināšanas polises.
Darbinieki
Mūsu transporta uzņēmuma darbiniekim ir liela pieredzi transporta un ekspedīcijas nozarē, kas ļauj mums izskatīt visas iespējamas nianses, kuras var notikt, organizējot krāvu pārvadājumu.
Speciālisti
Mūsu kompānijas speciālisti izvēlesies optimālo kravas piegades maršrutu, lai nodrošināt savlaicīgu piegādi pa konkurētspējīgām cenām.

Kontakti

Sīkāku informāciju Jūs variet
saņemt zvanot vai rakstot mums pa e-pastu pēc Jūsu izvēles:
Pasūtīt zvanu